Sakarya Detay Haber
Osman Karataş

“FETÖ Mücadelesinde Yeni Döneme Girilmiştir”

“FETÖ Mücadelesinde Yeni Döneme Girilmiştir”
Bu haber 01 Eylül 2016 - 16:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

14-15 Temmuz gecesi girişilen ihanet kalkışmasından sonra, halkımız üzerine düşeni tarihte ilk olacak nitelikte tavır geliştirerek bastırmıştır.

Türk halkı olarak kendimizle ne kadar övünsek azdır.

245 Şehit ve bir o kadar Gazi bizlere armağan kalmıştır. Şehitler ve Gaziler bu ülkenin onur vesikasıdır.

Üzerinde yaşadığımız Vatan denen bu necip kara parçasının yeniden tescil edilmiş tapu sertifikasıdır.

O geceye dair, kadir şinas halkımızın anlatılacak yüzlerce hikayesi olmakla birlikte, her zaman ki alçak gönüllülükle, görev ifaa etmenin mutluluğu içerisinde köşesine çekilmiş sonuçları izlemektedir,

Devletin ve Hükümetin suçlulara karşı izleyeceği yöntemi izlemekte ve zaman zaman söylenmektedir.

Bu hain yapıya mensup olanlara karşı adam kayırmalar ayyuka çıkmıştır.

Düşünsenize bu hain yapı o gece başarılı olsa idi sonuçlar nasıl olurdu ?

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bey öldürülür,

Ülke doğuda hazır bekleyen emperyalistlerin kukla askerleri tarafından işgale uğrar, iç savaş çıkar ve bundan 95 sene önce ki gibi durumun tezahürü gerçekleşirdi.

Sonrası mı? Kapı kapı cadı avı başlatılır, nüfuz etmesini isteyeceğimiz kimse olmazdı onların bu gün nüfuz ettirdiği gibi hiç kimse olmazdı, nüfuz edecek olanı bulsak bile kapıdan kovulur’’bize böyle bir şey nasıl teklif edersiniz diye başımız vurulurdu’’

Ne hikmetse bazı aklı evveller bu olabilecekleri unutup bu gün tüm kamu kurumlarında, teşkilatlar ve belediyelerde adam kayırma derdine düşmüşler.

Millet Vekili Metin Külünk beyin feryadı ortada ’’illa Cumhurbaşkanı ölecek demi siz işin ciddiyetini anlayacaksınız’’ demektedir.

Bu ciddi ithamlardan anlıyoruz ki, siyasiler üzerine düşeni layıkıyla yapmamaktadır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın en son açıklamalarında ise ’’babanızın oğlu olsa bile kayırmayınız’’ demektedir.

Şimdi buradan soruyorum ey siyasiler daha ne bekliyorsunuz ?

Yoksa sizler de darbe gecesi sala okutmak için yazılı emir bekleyen müftü gibi yazılı emir mi bekliyorsunuz?

Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız sayılı bakanlarımız cani gönülden feryat edip bu yapıyla mücadelede zaafa düşmeyin derken, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Güvendiğiniz her ne ise söyleyin, biz de bilelim.

Yoksa yeni bir parti kurulur da o partide mi siyaset hesapları yapmaktasınız.?

Şayet öyle bir hesabınız varsa biliniz ki, darbeye darbe yapan bu halk sizlere layık olduğunuz cevabı geciktirmeden verecektir.

Teşkilatlar, belediyeler ağzına kadar feto severlerle dolu iken sizlerin rahat siyaset yapmanız mümkün değildir.

Unutulmamalıdır ki bu yapı mensuplarına kalkan olanların onlardan hiçbir farkı yoktur. Bu halk sizleri dört gözle izlemektedir, sokağa dökülmesi ise an meselesidir.

Bir çok yuva yıkan, hak gasbı yapan, suçsuz kamu görevlilerini bizden değil diye yıllarca hapiste yatmasına sebep olan, bir çok masum askerin intiharına sebep olan bu yapı ve mensuplarına arka çıkamazsınız..

Aklınızı başınıza toplayın….

Kamuda , siyasetin her alanında fetö mücadelesinde zaafları gören Sayın Cumhurbaşkanımız her çıktığı kürsüde bu yapı ve hainliklerini anlatmaktan dilinde tüy bitmektedir.

Herkesin ölümlü olduğu gibi,

Sayın Cumhurbaşkanımızda ölümlüdür şahsına bir şey istememekte, aksine ülkemizin gücü, refahı muasır medeniyetler seviyesine ulaşsın diye çabalamaktadır. Bu kadir Şinas cabaya siyaseten herkesin layık olması gerekmektedir.

Sanırım bu manada eksikliği görülen iç işleri bakanı görevden el çektirildi, yerine Süleyman Soylu bey getirildi.

Süleyman Soylu, darbe girişimi gecesi belinde silahı korkmadan TRT ye oradan nerede bir kalkışma varsa oraya gidip aslanlar gibi halkı sevk ve idare etmiştir.

Ayrıca Süleyman beyin eski teşkilat başkanı olması, fetö terör örgütüyle mücadelede siyaseten, teşkilatlar nezlin de yeni model uygulamasına gidileceğinin kesin işaretidir.

17-25 Aralık süreciyle aleniyet kazanan fetö terör örgütüyle mücadelede, Sayın Cumhurbaşkanımız gibi dik duruş sergileyip asla taviz vermeyen devlet adamlığı sergilemesi taktire şayandır.

Teşkilat başkanları ve belediye başkanlarına tavsiyem o dur ki, Süleyman beye bu işleri bırakmadan siz temizleyin aksi taktir de bu tufan sizi de götürecektir.

Bizler sizin, halka sırca köşklerinizden hizmet edermiş hallerinizi bir an önce değiştirip,

Layıkıyla hizmet etmenizi beklemekteyiz.

Hamaset siyaseti yapılan dönem eskide kalmıştır, oturduğunuz makamların asıl sahipleri olan bu halk sizleri gözlemektedir.

Tek tek de  not tutmaktadır.

Selam ve Dua İle

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!