Sakarya Detay Haber
Osman Karataş

MAREŞAL RECEP TAYYİP ERDOĞAN   

MAREŞAL RECEP TAYYİP ERDOĞAN   
Bu haber 22 Ağustos 2016 - 18:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a GAZİ Veya Mareşal Ünvanı verilmelidir. Çünkü Ülkeyi Büyük bir iç savaştan, yurdumuzu CİA-NATO kahpe işgal girişiminden kurtarmaya sebep oldu.

Düşünsenize sayın okurlar 14-15 temmuz gecesi o kahpe girişimi, canı pahasına Ülkesini terk etmeden unvanı Baş Komutan olarak yönetmese idi, küçük bir korkaklık emaresi hissetse ve o hissiyata yenilse idi sonumuz ne olurdu ?

Dünya siyasetinde kendisine has karizması ve duruşu olan Sayın Cumhurbaşkanımız birçok alanda cesaret testlerini üstün özellikte geçmişti.

Lakin bu hamle öyle kolay savuşturulacak cinsten değildi, 40 yıllık bir taban yapılanmasının organize olmuş haliydi.

Türkiye’deki hiçbir think teng kuruluşunun bu denli tüm kurum ve kuruluşlara sızdığını tahmin etmediği bu hain örgüt ve mensupları,

dışarıdan bakıldığında, ’’san ki devlet, bu örgüte birazcık sızmış’’ gibi algı oluşturmakta.

Bunca yıl halkın saf duygularını istismar ederek,

İyi niyet gösterileriyle milletin helal kazandığı paraları hokkabazlık marifetiyle söğüşleyen bu yapı gelinen son kertede asıl yüzünü vampir gibi göstermiş,

Türk savaş tarihinde karşılaşılmamış bir halde silahsız vatandaşlarına tankla, topla, tüfekle, mermi sıkan hain durumuna düşmüşlerdir.

Halkımızın derin feraseti, geçmiş darbelere layıkıyla karşılık verememiş olmanın psikolojik etkisiyle, akla ziyan tepki vermiş, herkes yedisinden yetmişine, Romanından, Cerkezine, Kürdünden, Alevisine, Lazından, Karadenizlisine, Boşnakından, Arnavutuna kadar tüm Türkiye tek yürek olmuş meydanlara, tankların ve topların önüne şehadet şerbeti içmek için ölümüne koştu.

Kahramanca 3 ilde silahlı çatışmalara şahit olduk, İstanbul, Ankara, Sakarya yaklaşık 250 vatandaşımız şehadet şerbetini tattı.

Bir o kadar yaralı gazimiz var…

Hepsi, genci, yaşlısı, büyüğü, küçüğü eli öpülesi bu coğrafyanın kadim halkları, işareti alınca Mareşal’den atıldılar meydanlara korkusuzca.

Bizim ülkemiz, her on yılda bir darbeleriyle ünlü olan bu ülke ve halkı hiçbir zaman böylesine darbelere darbe yapan bir hale evirilmemişti.

Türk tarihinde ilkler yaşanmasına sebep olan o şanlı Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan, a inanan , güvenen halkının teveccühüyle darbe girişimine darbe yapılmıştı.

18 ilimizde çeşitli girişimler oldu, şükürler olsun ki sorunsuzca bastırıldı ve müsebbipleri gerekli cezaları görmek üzere adalete teslim edildi.

Kurtuluş savaşında ki gibi yedi düvele karşı, içerde ve dışarıda tam ve istikrarlı bir şekilde mücadeleye devam edilmekte.

17-25 Aralık girişimi sonrası, olayın vahametini anlamayan, anlayıp anlamam azlıktan gelen yerel ve genel siyasetçiler bundan sonra Mareşal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,ın , umarız emirlerine ve tavsiyelerine kulak arkasına atmazlar.

“Üç defa meydan muharebesi kazanana mareşal derler. Üç defa seçim zaferi kazanana da siyasetin mareşali…”İbrahim Tatlıses

Siyaseten kazandığı zaferler neticesi, 3 ilde meydan muharebesi kazanan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan acilen meclis genel kurulu tarafından Mareşallikle onurlandırılmalıdır.

Aksi taktirde hak gaspı işlenecektir.

‘’’Biz ordu milletiz.

Cumhurbaşkanımız, bizim başkomutanımızdır.

Bir komutan, eğer meydan muharebesi kazanırsa, mareşal ünvanı alır.

Mareşal olabilmek için general olmak, başkomutan olmak yetmez.

Meydan muharebesi kazanmanız gerekir.

Başkomutanımız, bir meydanda değil, 81 meydanda, bir defa değil 15 Temmuz’dan beri her gün, her gece, tam 24 defa meydan muharebesi kazandı.

24 ayar 24 şeref madalyası var göğsünde…

Meydanların Hakimi Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz’dan sonra bizim mareşalimizdir.

O bizim artık mareşal başkomutanımızdır.’’ cihat zafer.

Adeta kılıçtan keskin Müslüman dilini ve ruhunu bu küffarların üzerine bir kabus gibi çökerten Sayın Cumhurbaşkanımız bu gerekçelerden ötürü haklı bir ünvana erişmesini dilemek pek tabi biz alnı seccadeden kalkmayan mütedeyyin kesimin hakkıdır.

İşte bu kanıtlar doğrultusunda;

Yavuz Selim’den sonra en kapsamlı Mısır seferini, Somali’ye de (insani) seferleri düzenleyen asakir-i mansure-i Muhammediyye’nin büyük kumandanı Mareşal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğal hakkı olan Mareşallik Unvanını vermemek cehaletten ve sahte Müslümanlıktan başka bir şey olmayacaktır…

Selam ve Dua İle

Ne Zaman İnsan Oluruz

’’hak edenin hakkını layıkıyla iade ettiğimizde’’

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!