Sakarya Detay Haber
Serhat Bulut

Ben De Sizlerleyim…

Ben De Sizlerleyim…
Bu haber 15 Mart 2016 - 19:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Merhaba Değerli Okurlar,

Sizlerin karşısına, girişimci, yenilikleri seven, idealist ve idolü güzel ahlak olan, genç bir yazar sıfatı ile çıkıyorum.

Bu haber sitesi, farklı sosyal medya hesapları harici, yazmaya başladığım ilk resmi sitem olarak tarihe geçecektir. Bununla birlikte içimdeki heves, sevinç, şevk ve güzellikler deryasında edindiğim bilgilere yansımasıyla siz güzel insanlara bu vesile ile ulaşmanın mutluluğu paha biçilemez. Yeri gelecek, sizlerle, milletimizin üzüntüsünü, yeri gelecek sevincimizi aynı duygularla paylaşacağız.

Kişisel gelişim kitapları ve seminerleri ile, altı yıldır eğitim almakta olan bu kardeşiniz, kalemi döndüğünce, negatiflikten pozitifliğe, karanlıktan aydınlığa doğru yol alan yazıları ile artık sizlerle birlikte olacak.

Varlıkla sevinmek, yoklukla erinmek, ne zamandır marifet ?

Var olan, elimizin altındakiler ile yetinmek lazım mı? Yoksa “Veren verir verdikçe, sen iste istedikçe mi ?” Demek lazım…

Bizim olduğunu sandıklarımıza sevinmek ve sahip olamadıklarımıza üzülmek aslında bize hayat nehrinde yüzmeyi bilmediğimizi, çırpınışımızı, toyluğumuzu göstermektedir. Çünkü, hayatta her zaman için, bizden daha çok varlığa sahip olanla birlikte, bizden daha çok yokluk çeken de olacaktır. Bu Ahmet için de böyle, Mehmet için de.

Yaşadığımız güzel işleri daha çok insana ulaştırıp güzelleştirmek bizim elimizde olan bir olay. İnsan ”Benim bir arabam var rahatım” düşüncesi yerine ”İyi ki arabam var, aile efradıma yardımcı olabiliyorum” diye düşünse bu rahatlığını diğer insanlar ile paylaşsa daha güzel olacaktır her şey.

Bu haftayı tanışma faslı olarak bitirelim.

İple çektiğim diğer haftada görüşünceye kadar esen kalın..

Serhat Bulut

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!