Sakarya Detay Haber
Kaan Aktaş

Cem Toker, LDP’de Efsanedir

Cem Toker, LDP’de Efsanedir
Bu haber 03 Ocak 2016 - 22:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2005 yılında LDP’de Genel Başkan seçilen Cem Toker, günümüze kadar bu görevi başarı ile yürütmüştür.(Bence) 17-26 yaş grubu gençlere liberalliği katıldığı her platformda anlatmış ve sevdirmiştir.

Bir tek gençlere değil, ülkemizde her yaş grubuna hitap edecek şekilde siyaseti ayrım yapmaksızın yapabilmesi kendisi ve parti adına büyük başarıdır.

Şimdi gelelim Toker’i istifaya çağıran koltuk meraklılarına…..

Ben MHP tabanlı ama siyaseti LDP’de(Cem Toker sayesinde) sevmiş ve benimsemiş biriyim. Sosyal medya üzerinden Genel Başkan’ın şahsına yazılan yorumların elbette benim için önemi yok. Fakat bir LDP’li olarak rahatsızlık duydum.

Geldiği günden bugüne kadar girilen seçimlerde oy değişimi olmamasından rahatsızlık duyanlar, partinin miting yapmamasından rahatsızlık duyanlar kısacası bir çok konuyu ele alarak yakınan insanlar var. Bu söylemleri gerçekleştiren partili arkadaşlarıma naçizane bir kaç şey söylemek isterim.

İlk olarak oy değişimi demişler. Hangi LDP’li barajı aşıp meclise girmek istemez ki? Aramızda böyle biri yoktur herhalde. Fakat unutmamak lazım ki siyaset yapmak için bile maddiyata ihtiyaç var. Sosyal medyadan yürüyen bir partinin 26 bin oy alması bence gayet iyi gelişim ve değişim için konuşmaktan öte akrep dolu cepleri boşaltmak en doğrusu olacaktır…

İkinci konu ise miting olayı..

81 ilde 26 bin oy almış bir partinin miting yapması ne kadar mantıklı olur?

Ya da mitingde kaç tane gerçek LDP’li olur?

Burada yine işin içine para giriyor. Eğer 81 ilden miting için gelecek LDP’li dostların masraflarını karşılayacak bir babayiğit var ise organizasyon yapmak basit…

Sosyal medya üzerinden, Genel Başkan hakkında yazılanların hiçbir önemi yok.

Bugüne kadar yapılanlar olması gerekenlerdi.

Bugünden sonra mevcut yönetimle daha çok çalışarak 2019 hedefine ulaşmak olacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!