Sakarya Detay Haber
Derya Savaş Alkan

2016 Saç Trendleri

2016 Saç Trendleri
Bu haber 17 Aralık 2015 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Herkese çok mutlu olacağı, her istediğinin en güzel şekilde gerçekleşeceği ama en önemlisi sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum.

Geçtiğimiz senelerde yeni şeyler öğrendik, değiştik, değiştirdik; belki üzüldük belki de çok sevindik ama bir çok değişim yaşadık. Değişim çok önemli bir kelime, her konuda… Bu yıl herkes kendine bir söz versin! Hiç yapmadığımız bir şeyi yapalım ya da bakış açımızı değiştirelim ne yaparsak yapalım daha mutlu olmayı seçelim.
Bir şeylerden korkmamayı öğrenmek lazım, her zamankinden farklı olmak diğer bir deyişle monotonluktan çıkmak sizi azaltmaz aksine çoğaltır; bunu yapmaya çalışalım. Çalışalım diyorum çünkü bir şeyler için çalışmak, çabalamak daha iyi hissetmenize sebep olacak inanın!
Yılbaşından başlayalım bunların hepsini uygulamaya. Büyük laflar etmeye gerek yok saçlarınızdan başlayın değişime ya da tarzınızdan bununla bir bütün haline getirin her şeyi. Size ne yakışacağını, ne istediğinizi seçin ama biraz farklılıktan yana olun. Bu yapacağınız hem küçük hem de kendimizi en iyi hissettiğiniz yerden başlayın. Depresyondayken saçınızı değiştirdiğiniz, mutluyken ayrı bir keyifle gittiğinizde aynı saçı yaptırdığınızda bile mutluluktan uçtuğunuz yerde bu sefer hiçbir sebebin sizi oraya itmesini beklemeden yapın bir şeyler. Her şey sizde başlar. Ne hissederseniz onu yansıtırsınız bunu asla unutmayın. İyi hissedin, mutlu olun bunların olmasını sağlayacak seçimler yapın.

2016’da neler moda olacakmış bir bakalım da bu trendleri bir adım önden yakalayacak olanlardan biri de siz olun. Aşağıda yer alan görsellerden çoğu 2016 defilelerindeki saçlardan oluşmaktadır.

1.Bohem Dalgalar
2.Ensede Topuz
3.Yarım Topuz
4.Kahkül
5.Örgü Detayı
6.Saç Aksesuarları

image7 image8 image9 image10 image11 image12

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!